зачекалися?!
Ось він! Список щасливчиків, які виграли призи та подарунки від Партнерів акції СПЕКОТНЕ ЛІТО з НК !
Вітаємо!
Учасники акції, шукайте своє прізвище та номер картки у цьому списку і якщо вам пощастило, одразу ж телефонуйте за номером 0 800 210 700 …. Переможці, ми чекаємо на Вас за адресою: Краматорськ вул. Марата.8 офіс «Наш Краматорськ». Cертифікати необхідно отримати в термін до 03.09.20
Переможці акціі  СПЕКОТНЕ ЛІТО з НК :
Физическое лицо (житель) Номер карты Описание
1 Пономарьов Михайло Анатолійович 16020 головний приз (супермаркет «БУМ») 1
2 Черноволова Людмила Іванівна 24724 Сертифікат  «Кращі меблі» 1
3 Стацура Людмила Володимирівна 24816 Сертифікат  «Веселая полянка» 1
4 Рєва Марія Василівна 26381 Подарунок  «Footterra» 1
5 Сіренко Ілона Вікторівна 31091 Сертифікат «Заваринка» 1
6 Овчаренко Світлана Олександрівна 39467 Сертифікат  «Все для рыбалки» 1
7 Котов Олександр Іванович 25757 Подарунок  «Місто BRW» 1
8 Колісник Марина Валеріївна 26950 Сертифікат «Заваринка» 1
9 Саркісян Оксана Григорівна 39686 Сертифікат  «Золотой город» 1
10 Абрамова Ірина Василівна 11195 Сертифікат  «Woux» 1
11 Бєлов Дмитро Миколайович 02409 Подарунок»Кнопка» 1
12 Пальчун Юлія Олександрівна 02263 Подарунок «Планета знаний» 1
13 Калініченко Владислав Іванович 26848 Подарунок «Organic Line» 1
14 Стельмах Олена Петрівна 39685 Сертифікат «Valdis» 1
15 Захарчук Маргарита Сергіївна 00777 Сертифікат  «Веселая полянка» 1
16 Крайня Анастасія Володимирівна 10418 Сертифікат  «Інтер» 1
17 Фетісова Наталія Сергіївна 02433 Сертифікат  «Золотой город» 1
18 Резниченко Світлана Іванівна 04814 Сертифікат   «Золотой город» 1
19 Федорова Ганна Вікторівна 08790 Сертифікат «Кращі меблі» 1
20 Бородай Катерина Олегівна 25062 Абонемент «FitCurves» 1
21 Монаєнко Валерій Олександрович 24803 Подарунок «Columbia» 1
22 Приходько Ганна Миронівна 24792 Сертифікат  «Oriflame» 1
23 Гурін Олег Миколайович 31447 Сертифікат «Арккафе» 1
24 Завгородня Тамара Вікторівна 10082 Подарунок «Agnessa» 1
25 Марков Олексій Дмитрович 03595 Сертифікат «Woux» 1
26 Іванова Ірина Сергіївна 36927 Сертифікат «Заваринка» 1
27 Шейко Валентина Іванівна 26803 Сертифікат «Веселая полянка» 1
28 Бойко Світлана Юріївна 11283 Сертифікат «Ювелирсофт» 1
29 Броженко Дмитро Олександрович 24927 Абонемент «FitCurves» 1
30 Єлізарова Ганна Миколаївна 14806 Сертифікат  «Oriflame» 1
31 Романенко Віталій Володимирович 00814 Сертифікат «Кращі меблі» 1
32 Рубекін Олексій Віталійович 25782 Сертифікат  «Ювелирсофт» 1
33 Козлова Юлія Святославівна 02677 Сертифікат  «Кав’ярня на Триумфальній» 1
34 Ляхова Ірина Анатоліївна 19698 Сертифікат «Oriflame» 1
35 Дворниченко Вікторія Юріївна 25955 Сертифікат  «Заваринка» 1
36 Гуріна Римма Олексіївна 11456 Сертифікат «Ювелирсофт» 1
37 Вовк Тетяна Миколаївна 28705 Сертифікат «Все для рыбалки» 1
38 Шматова Ольга Олександрівна 10145 Абонемент «FitCurves» 1
39 Назаренко Лілія Павлівна 11193 Сертифікат «Веселая поляна» 1
40 Пузіра Віктор Васильович 07907 Сертифікат «Кав’ярня на Триумфальній» 1
41 Хмелєва Світлана Іванівна 25270 Сертифікат «Чобіток» 1
42 Кібко Тетяна Сергіївна 36982 Подарунок «Agnessa» 1
43 Кравченко Ганна Іванівна 25109 Сертифікат «Інтер» 1
44 Удод Олена Михайлівна 10855 Сертификат «Веселая полянка» 1
45 Тараненко Ліна Сергіївна 25130 Сертифікат «Valdis» 1
46 Пруднікова-Башкатова Наталія Анатоліївна 39558 Сертифікат «Веселая полянка» 1
47 Ларіна Галина Володимирівна 24714 Сертифікат «Красоткина косметичка» 1
48 Сироїжко Катерина Петрівна 34990 Сертифікат «Аркафе» 1
49 Михайловська Наталія Костянтинівна 01967 Сертифікат «Красотка» 1
50 Гнєзділова Валентина Вікторівна 39118 Абонемент «FitCurves» 1
51 Коробкіна Ганна Олексіївна 26547 Сертифікат «Кращі меблі» 1
52 Кривенцова Тетяна Михайлівна 25303 Сертифікат «Золотой город» 1
53 Сідюк Катерина Сергіївна 26323 Сертифікат  «LB» 1
54 Кузьміна Валентина Іванівна 27440 Сертифікат  «Valdis» 1
55 Щепотін Сергій Валентинович 09331 Сертифікат  «Веселая полянка» 1
56 Ющенко Оксана Миколаївна 25070 Сертифікат «Заварінка» 1
57 Богунська Любов Миколаївна 05108 Сертифікат «Valdis» 1
58 Калініченко Євгенія Вікторівна 39580 Сертифікат «Золотой город» 1
59 Приходько Галина Григорівна 02296 Сертифікат «Веселая полянка» 1
60 Марченкова Тамара Миколаївна 27968 Сертифікат «Кращі меблі» 1
61 Лобода Андрій Іванович 36913 Сертифікат «Все для рыбалки» 1
62 Овчарова Людмила Миколаївна 00359 Сертифікат «Ювелирсофт» 1
63 Губерт Олена Миколаївна 31090 Сертифікат «Заваринка» 1
64 Букін Андрій Олегович 10424 Сертифікат «Woux» 1
65 Кунашенко Тетяна Олександрівна 30500 Сертифікат «Веселая полянка» 1
66 Царьова Олена Володимирівна 10173 Сертифікат на відвідування квесткімнати «Выход» 1
67 Головенко  Олена Михайлівна 00723 Сертифікат «Веселая поляна» 1
68 Дем’яненко Денис Олексійович 24684 Сертифікат «Либерти» 1
69 Ківерська Марія Анатоліївна 01767 Абонемент «FitCurves» 1
70 Машненкова Яна Володимирівна 10457 Сертифікат «Woux» 1
71 Ковальова Маргарита Миколаївна 01705 Сертифікат «Інтер» 1
72 Єздакова Наталія Сергіївна 39824 Подарунок «Organic Line» 1
73 Лісняк Юлія Вікторівна 10386 Сертифікат «Веселая полянка» 1
74 Коцупал Інна Вікторівна 26931 Сертифікат «Золотой город» 1
75 Марчук Вікторія Едуардівна 38896 Подарунок «Планета знаний» 1
76 Карасьова Ганна Юріївна 11385 Сертифікат «Красоткина косметичка» 1
77 Ніколенко Юлія Віталіївна 19770 Подарунок «Чистый дар» 1
78 Гаращенко Марина Глібівна 24700 Сертифікат «Ювелирсофт» 1
79 Литвиненко Марина Володимирівна 39204 Сертифікат «Веселая полянка» 1
80 Бородай Ольга Сергіївна 11368 Абонемент «FitCurves» 1
81 Семенюк Наталія Валеріївна 37013 Сертифікат «Веселая поляна» 1
82 Волкова Наталія Григорівна 19781 Сертифікат «Заваринка» 1
83 Коваленко Тетяна Сергіівна 24723 Сертифікат «Woux» 1
84 Куденко Зоя Михайлівна 19579 Сертифікат «Амбулатория спины» 1
85 Пугачова Наталія Григорівна 38779 Сертифікат  «Золотой город» 1
86 Головко Роман Сергійович 01963 Сертифікат «Valdis» 1
87 Філатова Наталія Василівна 31540 Подарунок «Чистый дар» 1
88 Окрушко Віта Сергіївна 02184 Подарунок «Мадагаскар» 1
89 Бакуменко Тетяна Миколаївна 39128 Подарунок «Organic Line» 1
90 Ганженко Дмитро Анатолійович 00507 Сертифікат «Заваринка» 1
91 Черненко Олена Олексіївна 36968 Сертифікат «Аркафе» 1
92 Савенкова Ганна Сергіївна 10325 Сертифікат  «Веселая полянка» 1
93 Пристинська Ольга Вячеславівна 39887 Сертифікат «LB» 1
94 Мєшкова Ганна Сергіївна 11217 Сертифікат  «Заваринка» 1
95 Ломакіна Юлія Борисівна 31827 Сертифікат «Красотка» 1
96 Мєшкова Альбіна Олександрівна 19635 Сертифікат «Золотой город» 1
97 Пищалка Олена Вікторівна 39175 Подарунок «Чистый дар» 1
98 Карпенцова Наталія Михайлівна 36945 Сертифікат «Золотой город» 1
99 Марченко Анастасія Вячеславівна 39565 Сертифікат «Right Time» 1
100 Килименко Едуард Євгенович 26039 Сертифікат «Заваринка» 1
101 Кошель Олександр Павлович 11034 Сертифікат «Золотой город» 1
101
https://n-k.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/bt2.jpghttps://n-k.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/bt2-150x150.jpgNKСтатьиКраматорск,Наш Краматорск,Розыгрышзачекалися?! Ось він! Список щасливчиків, які виграли призи та подарунки від Партнерів акції СПЕКОТНЕ ЛІТО з НК ! Вітаємо! Учасники акції, шукайте своє прізвище та номер картки у цьому списку і якщо вам пощастило, одразу ж телефонуйте за номером 0 800 210 700 .... Переможці, ми чекаємо на Вас за адресою: Краматорськ вул....C любовью к городу