Третій рік поспіль у місті Краматорську проходить молодіжний фестиваль соціальної реклами. Ініціатива його проведення належить Краматорській міській раді старшокласників та активістам учнівського самоврядування на чолі з куратором проекту Оленою Володимирівною Бєлік.

12 творчих груп із північного регіону Донецької області представили свої роботи, в яких порушують актуальні на сьогодні питання: боротьба з курінням, залежність від інтернет-мереж, стосунки між людьми різних національностей, проблема насилля в родині, мотивація до дій. Журі було складно обрати найкращі роботи. «Приз глядацьких симпатій» за кількістю голосів в інтернет-голосуванні отримала ЗОШ №23. За рішенням журі призові місця розподілилися таким чином:

1 місце – ЗОШ №25;

2 місце – ЗОШ №12;

3 місце – ЗОШ №8.

Перемогу в особливій номінації від народного депутата України Максима Вікторовича Єфімова «Моє бачення» здобула творча група ЗОШ №25 за мотивуючий відеоролик «10000…», основним меседжем якого є заклик не боятися робити помилки, не боятися мріяти, адже мрії неодмінно здійснюються! Відеоряд було народжено зусиллями талановитої молоді на чолі зі сценаристом Дар’єю Баглай та головним режисером Ігорем Махником у плідній співпраці з педагогічним колективом ЗОШ №25, і зокрема творчим керівником Наталією Ільо.

«Для нас конкурс соціальної реклами – це можливість визначити найактуальніші проблеми молодого покоління та суспільства в цілому через нетривіальний погляд на явища, які вже стали звичними, — повідомила помічник народного депутата України Максима Єфімова Ольга Ворощук. – У роботах фестивалю цьогоріч досить багато конструктиву та оригінального бачення теми. Що важливо особисто для мене, більшість учасників не тільки визначили найболючіші питання суспільства, але й запропонували реальні шляхи їх вирішення. Кожна із відеоробіт дійсно мотивуюча та надихаюча на системні покращення. Фестиваль із року в рік поліпшується і кількісно, і якісно! Тому підтримка такого роду ініціатив є дієвим інструментом реальних змін». Активісти учнівського самоврядування висловлюють слова подяки Ользі Ворощук за діяльну підтримку молодіжних ініціатив у місті.