Любі діти! Запрошуємо вас прийняти участь у конкурсі ялинкових прикрас, виготовлених власноруч в українському стилі!

З давніх-давен хлопчики та дівчатка разом з батьками майстрували власноруч новорічні ялинкові прикраси. ГО «Наш Краматорськ» та Благодійний Фонд Максима Єфімова вирішили підтримати цю гарну традицію, оголосивши конкурс на кращу ялинкову прикрасу, виготовлену власноруч в етнічному українському стилі. 

Батьки та вчителі, бабусі й дідусі можуть надавати будь-яку необхідну допомогу дитині у виготовленні ялинкової прикраси. Адже, гарно прикрашена усією родиною ялинка — є один із головних символів новорічно-різдвяних свят і саме вона у поєднанні із запахом мандарин, шоколадних цукерок та співом колядок створює особливий настрій, якого усі ми щороку чекаємо з нетерпінням.

Умови конкурсу: Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 6 до 16 років, яка навчається та проживає в місті Краматорську Донецької області. До кожної конкурсної роботи необхідно додати інформацію (бажано українською мовою): назва прикраси; прізвище та ім’я автора; повна назва учбового закладу та класу, де навчається дитина; повне прізвище ім’я, по-батькові та номер телефону одного з батьків (для зворотнього зв’язку). Конкурсні роботи приймаються з 20 листопада до 20 грудня 2019 року в офісі «Наш Краматорськ» за адресою: вул. Марата, 8 у будні дні з 09:00 до 18:00 години (телефон для довідок 0800-210-700). 

Від одного автора приймається одна конкурсна робота. Прийняті до конкурсу роботи поверненню не підлягають. Учасників конкурсу чекає новорічний святковий настрій та солодощі, а авторів 100 кращих конкурсних робіт — подарунки від Благодійного Фонду Максима Єфімова та ГО «Наш Краматорськ»!

Про місце і час проведення нагородження буде повідомлено додатково.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення дитячого конкурсу «ЕТНО-ПРИКРАСА НА ЯЛИНКУ» ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:
Засновником та організатором конкурсу є ГО «Наш Краматорськ». Захід проводиться за фінансової та організаційної підтримки Благодійного Фонду Максима Єфімова «Наш Краматорськ».
МЕТА КОНКУРСУ:
 Сприяння діалогу поколінь між батьками та дітьми, що виявляється у спільної дії в процесі творчості та передсвяткових приготуваннях;
 Популяризація серед дітей місцевих традицій святкування циклу новорічно-різдвяних свят;
 Формування практичні вміння і навички у дітей по виготовленню новорічно-різдвяних ялинкових прикрас, іграшок та елементів декору, які символізують та відображають регіональні та національні традиції в творчості;
 Розвиток у дітей фантазію та дизайнерські здібності.
УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:
Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 6 до16 років, яка навчається та проживає в місті Краматорськ Донецької області. Батьки та вчителі, бабусі й дідусі можуть надавати будь-яку необхідну допомогу дитині у виготовленні ялинкової іграшки чи прикраси.
УМОВИ КОНКУРСУ:
 Конкурс ялинкових прикрас проводиться серед усіх учасників, з яких буде обрано 100 кращих конкурсних робіт, автори яких будуть нагороджені подарунками від Благодійного Фонду Максима Єфімова «Наш Краматорськ», партнерів ГО «Наш Краматорськ», спонсорів та благодійників.
 Конкурсні роботи приймаються з 20 листопада до 20 грудня в офісі «Наш Краматорськ» за адресою: вул. Марата, 8, у будні дні з 09:00 до 18:00 години (телефон для довідок 0800-210-700).
 Від одного автора приймається одна конкурсна робота.
 Приймаючі участь в конкурсі, автори робіт надають згоду на використання на власний розсуд зображення іграшки та/або безпосередньо творів організаторами конкурсу.
 Про місце і час проведення нагородження буде повідомлено додатково.
 Інформацію про хід конкурсу та фотографії конкурсних робіт буде розміщено на сторінці ФБ «Наш Краматорськ». Перелік переможців буде опубліковано на сайті «Наш Краматорськ»
ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ:
 Конкурсними роботами можуть бути ялинкові прикраси виготовлені власноруч.
 Усі ялинкові прикраси мають бути створені в традиції іграшки новорічно-різдвяного циклу з елементами українського етностилю.
 Вироби мають бути виготовлені з безпечних матеріалів.
 Розмір ялинкової прикраси має бути не меншим, ніж 10 см у висоту та вагою не більше 200 грам.
 До кожної конкурсної роботи необхідно додати інформацію (бажано українською мовою): назва іграшки; прізвище та ім’я автора; повна назва учбового закладу та класу, де навчається дитина; повне прізвище ім’я, по-батькові та номер телефону одного з батьків (для зворотнього зв’язку).
 У конкурсі не беруть участі готові фабричні композиції та сучасні ялинкові прикраси.
КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ АВТОРСЬКОЇ РОБОТИ:
 оригінальність і креативність;
 використання нестандартних підходів у техніці виготовлення та матеріалах роботи;
 відповідність заданій тематиці конкурсу;
 асоціативність із містом Краматорськ, Донеччиною, Україною;
 використання природних екологічних матеріалів;
 презентація іграшки.
ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ:
 Для підведення підсумків конкурсу на кращу новорічні іграшку створюється конкурсне журі за участю представників організаторів і партнерів та представників ЗМІ.
 Конкурсне журі обирає 100 переможців та бере участь в їх нагородженні.
 Абсолютно всі бажаючі, партнери, спонсори і благодійники, звичайні мешканці міста мають змогу нагородити пам’ятними подарунками авторів, чиї роботи сподобались найбільше.