«SMART СITY КРАМАТОРСЬК.  Погляд у майбутнє!»

Благодійний Фонд Максима Єфімова «Наш Краматорськ» оголошує конкурс малюнку для дітей від 6 до 16 років і дарує 100 путівок в дитячий заклад  відпочинку та оздоровлення «ШОКОЛАД» у місті Святогірськ!

Традиційно навесні громадська організація «Наш Краматорськ» з ініціативи та під патронатом народного депутата України Максима Єфімова проводить конкурс дитячого малюнку, переможці якого влітку відправляться в кращу дитячу здравницю Святогір’я «ШОКОЛАД».

Smart city (розумне місто) — це місто, в якому використовуються сучасні технології для покращення якості життя у ньому. Смарт-сіті-технології інтегруються у відповідні структури, щоб підвищити якість надання послуг, зменшити вартість та споживання ресурсів та поліпшити комунікацію і порозуміння з мешканцями.

Смарт-сіті-розробки можуть використовуватись у багатьох секторах управління містом: це і транспорт, і так званий “електронний уряд”, і енергетика, і охорона здоров’я, і будівництво, і суспільне життя. В кожній з цих галузей можуть бути впроваджені інноваційні розробки, які здешевлять та оптимізують використання ресурсів.

Тож зрозуміло, що розумне місто — це певна сукупність інформаційно-цифрових технологій, які полегшують, здешевлюють та роблять більш комфортним життя у сучасному місті.

В Україні формат «Smart» робить перші кроки і в рамках конкурсу дитячого малюнку «SMART СITY КРАМАТОРСЬК. Погляд у майбутнє!», ми пропонуємо вам пофантазувати про те, як у майбутньому може змінитися місто Краматорськ за допомогою системи «Smart», фантазії втілити в малюнок і зробити до нього невеликий опис. Адже майбутнє близько!

УМОВИ КОНКУРСУ:

Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина від 6 до16 років, яка навчається та проживає в місті Краматорську Донецької області.

До кожної конкурсної роботи необхідно додати інформаційний лист (українською мовою): прізвище та ім’я автора; повна назва учбового закладу та класу, де навчається дитина; повне прізвище ім’я, по-батькові та номер телефону одного з батьків (для зворотнього зв’язку) і невеликий опис до малюнку (не більше 1 стор. А4). Примітка: надання текстової інформації з описом малюнку на електронному носії (флешці) — вітається!

Конкурсні роботи приймаються з 15 квітня до 15 травня 2019 року в офісі «Наш Краматорськ» за адресою: вул. Марата, 8, у будні дні, з 09:00 до 18:00 (телефон для довідок 0800-210-700).

Від одного автора приймається одна конкурсна робота. Прийняті до конкурсу роботи поверненню не підлягають. Авторів 100 кращих конкурсних робіт чекають путівки в заклад відпочинку та оздоровлення «ШОКОЛАД». Про місце і час проведення нагородження переможців буде повідомлено додатково.