Любі діти! Запрошуємо вас взяти участь в конкурсі ялинкових прикрас, виготовлених власноруч!

Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 6 до 16 років, яка навчається та проживає в місті Краматорську Донецької області. Батьки та вчителі, бабусі й дідусі можуть надавати будь-яку необхідну допомогу дитині у виготовленні ялинкової іграшки чи прикраси.

До кожної конкурсної роботи необхідно додати інформацію українською мовою: назва іграшки; прізвище та ім’я автора; повна назва учбового закладу та класу, де навчається дитина; повне прізвище, ім’я, по-батькові та номер телефону одного з батьків (для зворотнього зв’язку). Конкурсні роботи приймаються з 15 листопада до 15 грудня в офісі «Наш Краматорськ» за адресою: вул. Марата, 8, у будні дні з 09:00 до 18:00 (телефон для довідок 0800-210-700).

Від одного автора приймається одна конкурсна робота. Прийняті доконкурсу роботи поверненню не підлягають.

Авторів 100 кращих конкурсних робіт чекають подарунки від Благодійного фонду Максима Єфімова «Наш Краматорськ» та партнерів ГО «Наш Краматорськ».

Нагородження відбудеться 23-го грудня у Авангард Холлі, сад Бернацького. Положення про проведення конкурсу розміщено на сайті: «Наш Краматорськ»