Рання осінь всіх нас мотивує проводити більше часу на свіжому повітрі. А якщо поєднати приємне з корисним, наприклад, бігом вранці та святкуванням 150-річчя нашого улюбленого міста Краматорськ, тоді Ви неодмінно отримаєте чудовий результат.
Раді сповістити, що за ініціативи народного депутата України Максима Єфімова, Громадська організація «Наш Краматорськ» разом з біговою спільнотою «Top runners»,  з метою популяризації спорту та пропагування здорового образу життя, вже третій рік поспіль здійснює заходи з організації марафонських (полумарафонських) забігів, які у нашому місті стали вже традиційними та справді довгоочікуваними.
Тож, запрошуємо усіх жителів та гостей міста Краматорськ 22 вересня 2018 року прийняти участь у цьому грандіозному спортивному святі!
Все, що для цього необхідне — пройти реєстрацію на сайті athletic-events (https://athletic-events.com/ru/events/504), обрати підходящу для Вас категорію забігу, взяти із собою гарний настрій та бігові черевики!!!

Ознайомитись з регламентом Марафону можно за посиланням Регламент_42К_НК_2018-11.

Деталі за номером гарячої лінії Наш Краматорськ 0800 210 700. Дзвінки в межах України з мобільних та стаціонарних телефонів безкоштовні.