Команда Агенції «НК» взяла участь у Стратегічній сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Краматорської територіальної громади. Зараз у громаді не має розробленого Генерального плану. Застаріла містобудівна документація гальмує будівництво нових об’єктів, ускладнює всі процеси та процедури. Це фактично зупиняє розвиток наших населених пунктів.
 Щоб забудова громади була логічною та гармонійною, потрібне її комплексне планування, яке допоможе покращити імідж міста та його інвестиційний клімат.
Жваве обговорення викликало питання щодо зеленої зони розташованої вздовж вулиці О. Тихого, яка зараз належить до промислової.
«План зонування передбачає вивільнення таких ділянок під рекреаційні, де в майбутньому стане можливим будівництво спортивних або культурних об’єктів. Також Генпланом важлива увага буде приділена історико-архітектурним пам’яткам міста та їх відновленню», – наголосив начальник управління містобудування та архітектури Костянтин Соболєв.