Стартувало будівництво десятиповерхівки на перетині вулиць Двірцевої та Ювілейної.


Це довгоочікувана подія для краматорців. Адже житловий фонд міста не оновлювався майже 30 років. До того ж останні 7 років розвиток міста гальмував мораторій на іпотечне кредитування фізичних осіб у зоні ООС. Ініційований народним депутатом України Максимом Єфімовим законопроєкт відкрив шлях для оновлення міста, залучення інвесторів та економічного розвитку всього регіону.


Замовником будівництва виступає ТОВ «Крамжилбуд», а зводить багатоповерхівку найпотужніша будівельна компанія Харкова «Трест Житлобуд-1». До речі, аби податки від діяльності надходили до міського бюджету, компанія створила і зареєструвала тут філіал. Також це дозволило створити і додаткові робочі місця.
Будинок розрахований на 133 квартири, з них 35 – однокімнатних, 63 – дво- та 35 – трикімнатних. Площа квартир різна – від 40 до 110 кв.м., а на останніх поверхах будуть побудовані дворівневі квартири. Інфраструктура передбачає наявність стоянки для авто, дитячий майданчик для наймолодших, спортивний майданчик для старших та зона для сімейного відпочинку. Вагому організаційну підтримку реалізації проєкту житлового будівництва надає Благодійний фонд Едуарда Мкртчана.

«Сьогодні вже залиті монолітні плити під увесь будинок. Дві секції фундаменту готуються під перекриття. Закінчити будівельні роботи планується до кінця 2022 року. Наразі ми ведемо перемовини з міською владою, представниками банків та компанією забудовником, щоб до кінця цього року відкрити офіс з продажу квартир»,- зазначив директор ТОВ «Крамжитлобуд» Дмитро Разживін.
Квартири у цьому будинку можна буде придбати і в рамках муніципальної програми здешевлення житлових кредитів «Доступна іпотека».


#НК #Розвиваємомісто